شرکت حریر ترمه آریا

انواع دستمال کاغذی بر اساس کاربرد آن ها

21 اکتبر

انواع دستمال کاغذی بر اساس کاربرد آن ها

دستمال های کاغذی با توجه به محل استفاده از آن ها به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

دستمال های سفارشی

این دستمال ها معمولا برای شرکت و یا کمپانی های معتبر و ویژه طراحی و تولید می شوند. تصویر و یا نوشته روی این دستمال ها و بسته بندی آن ها کاملا ویژه و انتخاب شده می باشد. که تنها به منظور معرفی یک کمپانی و یا برند خاص مورد استفاده قرار می گیرند.
دستمال های تبلیغاتی
از آنجایی که تبلیغات در هر کسب و کاری تاثیر بسیار زیادی در میزان شناخته شدن و موفقیت آن دارد. مشاغل مختلف روش های متنوعی را برای انجام تبلیغات مورد استفاده قرار می دهند. یکی از این روش ها استفاده نمودن از دستمال کاغذی تبلیغاتی است. این دستمال ها با برند و یا ویژگی هایی جهت معرفی کسب و کار شما تولید می شوند، که با قرار گرفتن در اختیار عموم توجه آن ها را به کسب و کار شما جلب می نمایند.

دستمال های رستورانی

یکی دیگر از انواع دستمال های کاغذی، دستمال های رستورانی می باشند. که به منظور رعایت بهداشت باید در تمامی رستوران ها و فست فودهای بزرگ و کوچک در اختیار مشتریان قرار داده شوند. از طرفی می توان این دستمال ها را با چاپ نام و آدرس رستوران طراحی و تولید نمود.
دستمال کاغذی مجلسی طرح دار رستورانی

دستمال کاغذی شرکتی

این دستمال ها نیز با برند شرکت شما و به زیباترین شکل بسته بندی می شوند و در اختیار شما قرار می گیرند. قطعا استفاده از بسته دستمال با برند شرکت روی میز کنفرانس و یا کارمندان می تواند اهمیت کار شما را به مخاطب نشان دهند.

دستمال کاغذی کیفی

این نوع از دستمال ها نیز با حفظ کیفیت دستمال در ابعاد و تعداد کوچک تر تولید می شوند. که جهت قرار گرفتن در کیف و استفاده شخصی در فضاهای عمومی مانند خیابان، پارک، مترو و … تهیه می شوند.

دستمال های رومیزی

این دستمال ها نیز برای مصارف عمومی و خانگی تولید می شوند، که به صورت جعبه ای و یا بسته بندی نایلونی در تعداد بالا تولید می شوند. شما می توانید انواع جعبه ای آن را با توجه به رنگ دکوراسیون منزل خود تهیه نمایید و یا از انواع اقتصادی (نایلونی یا سافت) آن ها استفاده نمایید.

از دیگر انواع دستمال کاغذی رولی و اقتصادی

دستمال های کاغذی در انواع دیگری نیز تولید می شوند که از انواع آن ها می توان به دستمال حوله ای آشپزخانه، خرید دستمال توالت یا دستشویی، دستمال سفره و دستمال کودک اشاره نمود. دستمال های آشپزخانه به صورت لوله ای بزرگ تولید می شوند که به منظور نظافت سطوح در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند. دستمال های کودک نیز با طرح و رنگ های کودکانه تولید می شوند.