شرکت حریر ترمه آریا

اهمیت انتخاب درست در خرید دستمال کاغذی

18 اکتبر

اهمیت انتخاب درست در خرید دستمال کاغذی

برای حفظ سلامت و پیشگیری از بروز بسیاری از بیماری ها، نظافت فردی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. قطعا بهترین روش برای از بین بردن آلودگی های دست و صورت شستن آن ها است. اما در برخی از مواقع ممکن است دسترسی به آب وجود نداشته باشد. در گذشته افراد هنگامی که به آب دسترسی نداشتند. از دستمال های پارچه ای برای تمیز نمودن دست و صورت خود استفاده می کردند. با توجه به اهمیت لطافت و کیفیت دستمال پارچه ای مورد استفاده، قطعا هزینه نسبتا زیادی باید جهت تهیه آن ها پرداخت می شد. بنابراین خرید دستمال کاغذی جایگزین دستمال های پارچه ای شد. این دستمال ها با قیمت مناسب تر با حفظ کیفیت و لطافت، به صورت یکبار مصرف در اختیار عموم قرار گرفتند. به همین منظور در ادامه قصد داریم شما را با اهمیت انتخاب دستمال کاغذی و انواع آن بیشتر آشنا کنیم.

معرفی انواع دستمال کاغذی

 

امروزه به دلیل کاربرد بسیار بالای انواع دستمال کاغذی، شرکت های مختلفی شروع به تولید این دستمال ها نموده اند. اما نکته قابل توجه در رابطه با تمامی دستمال کاغذی های موجود در بازار این است. آیا تمامی آن ها از کیفیت ایده آل و مناسبی برخوردار می باشند. قطعا خیر. شاید در نگاه اول تمامی این دستمال ها از ویژگی های یکسان برخوردار باشند. اما پس از استفاده نمودن از آن ها به تفاوت کیفیت دستمال ها با یکدیگر پی خواهید برد. مواد اولیه مورد استفاده در تولید انواع دستمال کاغذی بسیار حائز اهمیت می باشند. زیرا این دستمال ها مستقیم با پوست بدن تماس پیدا می کنند. و عدم استفاده از مواد با کیفیت در تولید آن ها می تواند موجب آسیب دیدن پوست شما شود.
دستمال کاغذی از چی درست میشه

ویژگی های دستمال کاغذی با کیفیت

یکی از نکات حائز اهمیت هنگام خرید دستمال کاغذی این است. که چگونه متوجه شویم که دستمال با کیفیتی را خریداری می نماییم. در جواب به این سوال باید گفت که قطعا با توجه به تنوع بالای این دستمال ها، تشخیص بهترین آن ها کار آسانی نخواهد بود. یکی از مهم ترین ویژگی های دستمال کاغذی باکیفیت، میزان لطافت آن است. دستمال هایی که دارای طرح های برجسته و زبر هستند. می توانند پوست شما را اذیت کنند. بنابراین دستمال انتخابی باید از لطافت و نرمی کافی برخوردار باشد. البته این لطافت به معنای نازک بودن دستمال نیست. زیرا دستمال های باکیفیت باید از ضخامت قابل قبول و استانداردی برخوردار باشند. تا هنگام جدا کردن هر کدام از آن ها پاره نشوند. از دیگر نکات حائز اهمیت هنگام خرید این دستمال ها توجه به رنگ آن ها است.

دستمال های سفید بهترین انتخاب می باشند زیرا در تولید آن ها از رنگ های شیمیایی و خطرناک استفاده نشده است. البته بسیاری از برندهای معروف دستمال های رنگی را تولید نموده اند که رنگ موجود در آن ها خطری برای پوست نخواهد داشت. بنابراین انتخاب دستمال کاغذی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. فروشگاه اینترنتی حریر با شناخت کافی نسبت به انواع برندهای تولید کننده دستمال های کاغذی، بهترین و باکیفیت ترین آن ها را به راحتی در اختیار شما قرار داده است. کافی است وارد سایت این فروشگاه شوید و به راحتی هر کدام از انواع دستمال کاغذی را که نیاز دارید با بهترین کیفیت و ارزان ترین ترین قیمت دستمال کاغذی را به صوت آنلاین خریداری نمایید و آن ها را درب منزل خود تحویل بگیرید.

دستمال کاغذی سفید ساده جعبه ای