شرکت حریر ترمه آریا

معرفی نسخه تحت وب بله

30 سپتامبر

معرفی نسخه تحت وب بله

یکی از پیام رسان های همه کاره ایرانی که کاربران زیادی را در این چند وقت اخیر به خود جذب کرده است، پیام رسان بله می باشد. نام پیام رسان ایرانی بله مسنجر نامی متمایز برای گوشی های اندروید و آیفون است و این پیام رسان تمامی ویژگی های یک مسنجر خوش ساخت مانند ارسال پیام، ارسال فیلم، ایجاد کانال و گروه و ارسال صدا را دارد. علاوه بر این ها، پیام رسان بله این توانایی را دارد که وظایف بانکی شما را به سرعت و به راحتی انجام دهد.

پیام رسان بله ویژگی های زیادی دارد که دیگر برنامه های پیام رسان داخلی از آن بی بهره هستند، مانند امکان ارسال پول و خرید آنلاین. این موضوع یک نوآوری از تیم طراحی بله است. بنابراین اگر از این پیام رسان استفاده کنید در گوشی هوشمند خود برنامه پیام رسانی دارید که هم زمان چند نیاز شما را برطرف می کند.

دیگر ویژگی اصلی این پیام رسان، نسخه بله وب با نشانی web.bale.ai برای کامپیوتر، آیفون و اندروید است که امکانات برنامه را بدون نیاز به نصب آن در اختیار شما قرار می دهد. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم تا به صورت کامل نسخه تحت وب بله را به شما معرفی کرده و دانلود و امکانات وب بله را در پلتفرم های مختلف بررسی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 

معرفی نسخه تحت وب بله

 

امروزه اپلیکیشن های پیام رسان محبوبیت زیادی در بین کاربران دارند و همین امر باعث افزایش تعداد این نوع اپلیکیشن ها شده است. بله، یک اپلیکیشن پیام رسان است که می توان آن را به عنوان اپلیکیشن خدمات بانکی نیز در نظر گرفت. با این حال، بله از ویژگی هایی استفاده می کند که آن را از سایر برنامه های مشابه متمایز می کند. کاربران می توانند با استفاده از اپلیکیشن بله به تمامی ویژگی های یک پیام رسان مانند ارسال پیام، فایل های صوتی، عکس، فیلم و تشکیل گروه و کانال دسترسی داشته باشند.

همچنین برنامه بله به شما امکان می دهد کارهایی مانند پرداخت قبض گاز، آب و… و همچنین دریافت هزینه از کارت اعتباری خود را از طریق پیام رسان انجام دهید. علاوه بر این ها اگر علاقه ای به نصب برنامه ها و اشغال فضای سیستم عامل خود ندارید، نسخه تحت وب بله طراحی شده تا به شما اجازه دهد از این نرم افزار و امکانات آن در مرورگر خود نیز بهره مند شوید. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به معرفی نسخه تحت وب بله پرداخته و در کنار آن ویژگی های مختلف آن را بررسی کنیم.

نسخه تحت وب بله بیشتر برای کاربرانی کاربرد خواهد داشت که از سیستم عامل iOS استفاده می کنند. در واقع این برنامه در حال حاضر فقط از سیستم عامل اندروید پشتیبانی کرده و اگر از گوشی های هوشمند آیفون یا کامپیوتر استفاده می کنید، می توانید از نسخه تحت وب بله به نشانی web.bale.ai بهره مند شوید.

از برنامه بله وب می توانید برای انتقال وجه، پرداخت قبوض و خرید شارژ (آفلاین/آنلاین) و بسته اینترنتی، پرداخت خلافی خودرو و همچنین مشاهده و پرداخت تسهیلات بانک مسکن و تهیه صورتحساب و موجودی از کارت های بانک ملی استفاده کنید. همچنین این برنامه برای محافظت از حریم خصوصی کاربران طراحی شده است به گونه ای که به شما اجازه می دهد با دوستان خود ارتباط برقرار کنید و تراکنش های مالی را با خیال راحت انجام دهید.