دستمال کاغذی تبلیغاتی چیست؟

مسلما همه شما می دانید که امروزه دستمال کاغذی به عنوان یک وسیله بهداشتی و بسیار پرکاربرد استفاده می شود. از این رو در هر مکان و محفلی از بسته های مختلف دستمال کاغذی استفاده می شود. این یعنی دستمال کاغذی یک وسیله بسیار پرکاربرد در جامعه محسوب می شود. این جاست که شما می توانید هدف تبلیغاتی خودتان را روی کاربرد بالای دستمال کاغذی سوار کنید و این اتفاق باعث می شود که در نظر کاربر به شکل ناخودآگاه دیده شوید و همیشه حضور فعال داشته باشید. از این رو چاپ دستمال کاغذی تبلیغاتی یکی از انواع تبلیغات محسوب می شود که در انواع کشورها و شهرهای مختلف مانند دستمال کاغذی تبلیغاتی تهران وجود دارد. به طبع سفارش دستمال کاغذی تبلیغاتی نیز درصد بالایی از سفارشات تبلیغاتی مشتریان را به خود اختصاص می دهد. از این رو بهتر است با آریا هنر پیشرو به عنوان یکی از بهترین تولید کننده دستمال کاغذی تبلیغاتی آشنا شوید.

دستمال کاغذی مرغوب چه ویژگی هایی دارد؟

دستمال کاغذی از جمله محصولاتی است که جزو نیازهای اولیه هر خانه‌ای محسوب می‌شود. متاسفانه برخی از خانواده‌ها بدون اطلاع از ویژگی و کیفیت محصولات بهداشتی اقدام به خرید این کالا می‌کنند، بنابراین آگاهی از ویژگی‌های یک دستمال کاغذی با کیفیت مطلوب می‌تواند در سلامت افراد خانواده بسیار تاثیرگذار باشد. دستمال کاغذی یکی از محصولات بهداشتی‌ سلولزی است و اعضای دیگر این محصولات را دستمال مرطوب ، دستمال الکی ، دستمال دلسی ، دستمال سفره ، دستمال حوله ای ، دستمال کوکتل و… تشکیل می‌دهند.

برخی از مارک‌های دستمال کاغذی شناخته شده و قدیمی هستند و امتحان مناسب خود را پس داده‌اند، ولی دستمال کاغذی‌های غیراستاندارد هم در بازار کم نیستند که وزارت بهداشت هر از چندگاهی، نام انواع غیراستاندارد را در اطلاعیه‌های خود اعلام می‌کند.

برخی از مارک‌های دستمال کاغذی شناخته شده و قدیمی هستند و امتحان مناسب خود را پس داده‌اند، ولی دستمال کاغذی‌های غیراستاندارد هم در بازار کم نیستند که وزارت بهداشت هر از چندگاهی، نام انواع غیراستاندارد را در اطلاعیه‌های خود اعلام می‌کند.

دستمال کاغذی استاندرد چه ویژگی هایی دارد؟

دستمال کاغذی استاندارد، یعنی دستمالی که در تعداد برگ و اندازه و ابعاد با آنچه روی جعبه نوشته شده است، مطابق باشد و نیز الیاف آن برای استفاده و تولید، الیاف مرغوبی باشد.

جنس نامرغوب یعنی جنسی که فاقد استاندارد باشد و در کیفیت مواد اولیه و الیاف استفاده شده، تقلب صورت بگیرد.

فراموش نکنید دستمال کاغذی‌های مرغوب، الزاما دستمال کاغذی‌های گران قیمت نیستند، بلکه باید جنس موردنظر، نشان استاندارد داشته باشد.

استفاده از دستمال کاغذی غیراستاندارد باعث بروز آلرژی، سرفه، مشکلات پوستی و… می‌شود و به همین دلیل هم توصیه می‌شود که خانواده‌ها هنگام خرید از باکیفیت بودن محصول، مطمئن شوند.

دستمال کاغذی استاندارد مرغوب فاقد پرز، الیاف خرد شده، سوراخ و اجسام خارجی است و هنگامی که یک برگ آن را مقابل نور می گیرید، پراکندگی الیاف به طور یکنواخت در آن دیده شود.

دستمال‌هایی که به صورت فله‌ای و بدون مجوز بهداشتی و گاها با قیمت‌های بسیار پایین عرضه می‌شوند، به دلیل مواد اولیه نامرغوب می‌توانند باعث بروز سرفه و آلرژی در مصرف‌کننده گردند.

دستمال کاغذی سالم‌ تر از حوله

چندی پیش، تحقیقی در دانشگاه برادفورد انجام شد که پس از آن، محققان توصیه کردند پس از شست‌ وشوی دست‌ ها تا حد ممکن از حوله استفاده نشود و به جای آن، دستمال کاغذی یا خشک ‌کن برقی مورد استفاده قرار گیرد…

طبق گفته‌های این پژوهشگران، پس از شستن دست ‌ها، باکتری ‌های موجود در پوست به سطح پوست می‌ آیند و با پاک کردن دست‌ ها با حوله به آن منتقل می ‌شوند. این کار احتمال انتقال باکتری ‌ها را به سطوح دیگر و پوست دیگر افراد افزایش می‌ دهد.

اصولا اگر قرار است حوله در دستشویی استفاده شود، باید فردی و شخصی باشد. اما حوله شخصی نیز باید چند روز مصرف شود. یعنی هفته ‌ای 2 بار یا حداکثر هفته ‌ای یک بار باید حوله شسته و تعویض شود؛ زیرا حوله در محلی قرار دارد که رطوبت پیدا می ‌کند و در اثر این رطوبت، برخی عناصر بیماری ‌زا در آن باقی می ‌مانند که از آن جمله می ‌توان به انواع میکروب ‌ها، ویروس ‌ها و قارچ ‌ها اشاره کرد. این ها سبب آلودگی و ایجاد عفونت در فرد می ‌شوند.

این موضوع به‌ ویژه برای کسانی که دچار ضعف سیستم ایمنی هستند، بسیار خطرناک ‌تر است. استفاده از حوله در محل‌ های عمومی نیز اصلا توصیه نمی‌ شود.

 

ورود

بازیابی رمز عبور

با ما در واتسپ در تماس باشید