شرکت حریر ترمه آریا

نکات فنی چاپ جعبه دستمال کاغذی

12 ژوئن

نکات فنی چاپ جعبه دستمال کاغذی

چاپ جـعبه دستمال کاغذی از بخش طراحی و قالب سازی آغاز می شود.جـعبه های دستمال کاغذی با توجه به مقدار tissue داخل آن طراحی می شوند که در مصارف عمومی اندازه آن 100 و 200 و 300 برگی می باشد که با توجه به این اندازه،برای جعبه دستمال کاغذی قالب طراحی و ساخته می شود

پس از طراحی قالب،طرح مورد نیاز طراحی و چاپ می شود.با توجه به وجود کارخانه مقوا سازی در ایران،مقوایی که برای چاپ جعبه دستمال کاغذی استفاده می شود مقوا اترک ایرانی می باشد.این مقوا با توجه به قیمت مقرون به صرفه آن کیفیت چاپی قابل قبولی نیز ارائه می دهدکه اکثر تولیدکنندگان دستمال کاغذی برای تولیدات خود از این مقوا استفاده می کنند اما ما در مجموعه چاپ سه پاس با استفاده از مقواهای خارجی توانسته ایم قیمت رقابتی و کیفیت بسیار بالایی در چاپ جعبه های دستمال کاغذی ارائه دهیم،زیرا به این موضوع اعتقاد داریم که،کیفیت بالای جتعبه دستمال کاغذی باعث فروش بالای این محصول شده و این امر باعث افزایش رضایت تولید کنندگان این عرصه از چاپ سه پاس شده است.

پس از چاپ جعبه برای چشم نوازتر کردن آن بر روی جعبه یووی زده میشود تا جعبه را براق تر کند.در مواردی بنا به درخواست مشتری برای رقابتی کردن قیمت تمام شده دستمال کاغذی از یووی استفاده نمی شود. برای بهداشتی کردن جـعبه دستمال کاغذی از داخل به آن نایلونی چسبانده می شود تا شی خارجی از درب آن وارد جعبه نشود.

نکات مهم

پس از یووی زنی با استفاده از قالب،جعبه ها تیغ زنی می شوند و سپس به بخش جعبه چسبانی ارسال شده تا یک سمت جعبه چسبانده شود.پس از این بخش جعبه ها برای ارسال به کارخانه آماده می باشند

چاپ جـعبه دستمال کاغذی تاثیر بسیار زیادی در فروش این محصول دارد. دستمال کاغذی یکی از آن کالا‌هایی است که تقریبا همه ما در طول روز از آن استفاده می‌کنیم و استفاده از آن به یک مکان یا شرایط خاص محدود نمی‌شود. یکبار مصرف بودن دستمال کاغذی یکی از ویژگی‌های آن است که همزمان با افزایش آگاهی عمومی در مورد اهمیت بهداشت، مردم را به استفاده از آن ترغیب می‌کند. با این حال سرانه مصرف دستمال کاغذی در خاورمیانه هنوز هم بسیار پایین تر از سایر نقاط جهان است. بازار دستمال کاغذی یکی از آن بازار‌هایی است که نوسان قیمت در آن بسیار قابل توجه است. اما به هرترتیب حتی افزایش قیمت هم نمی‌تواند مانع مصرف دستمال کاغذی شود. در سال های اخیر با به وجود آمدن محصولات یک بار مصرف همانند لیوان کاغذی،جعبه های دستمال کاغذی به صورت یک پک تبلیغاتی با لیوان کاغذی ارائه میشود که میتواند برد تبلیغاتی بالایی داشته باشد. جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغاتی می باشد که با توجه به مورد مصرف،طرح آن طراحی می شود. چاپ جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی نیز همانند جعبه های عمومی می باشد و میتواند در اندازه های استاندارد چاپ و تولید شود. مهمترین بخش در تولید جعبه دستمال کاغذی،استفاده از طراحی حرفه ای می باشد در واقع طرح روی جعبه دستمال کاغذی مشتری را برای خرید محصول ترغیب می کند.

یکی از موارد تاثیر گذار در قیمت این محصول، بسته بندی آن است که بسیار مورد توجه مصرف کننده قرار می گیرد زیرا دستمال درون جعبه قرار دارد و در لحظه خرید قابل رویت مشتری نیست. امروزه مصرف کنندگان اهمیت ویژه ای به این جعبه بهداشتی و ضروری می دهند و حتی رنگ و طرح آن را با محیطی که قرار است استفاده شود منطبق می کنند. برای مثال این جعبه برای اتاق کودک طرحی با رنگ آمیزی بیشتر و شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودکان است. در حالی که برای ادارات و کاربرد های رسمی طرحی کلاسیک در نظر گرفته می شود.

چاپ انواع جـعبه دستمال کاغذی

مصرف گسترده و فراگیر دستمال کاغذی باعث شده تا این محصول تنوع بسیار بالایی در بسته بندی داشته باشد. چاپ جعبه دستمال کاغذی در اندازه و طرح های متنوعی طراحی و چاپ می شود.برای چاپ جـعبه دستمال کاغذی باید این موضوع را درنظر گرفت که مورد استفاده جعبه کجا می باشد و با توجه به این موضوع جعبه را طراحی و چاپ کرد.  شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت با ما تماس حاصل فرمایید.