شرکت حریر ترمه آریا

چاپ جعبه های دستمال کاغذی تبلیغاتی

12 ژوئن
چاپ جعبه های دستمال کاغذی تبلیغاتی

چاپ جعبه های دستمال کاغذی تبلیغاتی

چاپ جعبه های دستمال کاغذی تبلیغاتی

همانطوری که گفته شد جعبه های دستمال کاغذی تنوع بالایی دارند.یکی از جعبه های تبلیغاتی پر کاربرد جعبه دستمال کاغذی ماشینی می باشد که جنبه تبلیغاتی بالایی دارد.این جعبه قابل استفاده در خودرو و هر مکان دیگری می باشد. برد تبلیغاتی جعبه های دستمال کاغذی ماشینی باعث شده تا کلیه شرکت های خودرو سازی،تعمیرگاه های خودرو،تعویض روغنی ها و کلیه مشاغل مربوط به خودرو برای تبلیغات خود از این جعبه ها استفاد نمایند. جعبه دستمال کاغذی تبلیغاتی در عین داشتن برد تبلیغاتی،یک محصول کاربردی می باشد و همین موضوع باعث می شود تا برند شما در ذهن مشتری حک شود.

چاپ جعبه های دستمال کاغذی متالایز

نوعی از جعبه های دستمال کاغذی وجود دارد که در بسیاری مواقع طرحی بر روی آن چاپ نمی شود اما یک لایه نازک فیلم متالایز بر روی آن لمینت می شود که دارای  نقش های برجسته می باشد و یکی از جعبه های بی نظیر و چشم نواز می باشد.فیلم های متالایز در رنگ های متنوعی وجود دارند که رنگ های طلایی و نقره ای مورد استفاده بیشتری دارند

انواع مواد اولیه ی بسته بندی

بسته بندی را به نوعی می توان علم کاربرد مواد نامید. مواد ومصالح به کار رفته در یک بسته بندی همه ی عوامل را تحت تاثیر قرار داده ودگرگون می کند. مواد اولیه در بسته بندی علاوه بر نقش قابل توجهی که در فرم وشکل دارند حاوی پیامی خاص از هویت، کیفیت وقیمت کالا هستند ومشخص می کنند چه کسی مصرف کننده ی آنهاست. از آنجا که مواد به کار رفته در یک بسته بندی بیش از سایر موارد با قیمت تمام شده، دوام محصولات وفن آوری ساخت بسته بندی ارتباط مستقیم دارد، اغلب این عامل بیشترین حس را مورد کالای بسته بندی شده وکاربرد آن به خریداران منتقل می کند.

بسته بندی کاغذی ومقوائی

هزاران کالای مصرفی از مزایای بسته بندی های مقوائی در هنگام توزیع، بازاریابی، نگهداری و محافظت کالا بهره می برند. بسته بندی مقوائی را می توان برای مواد غذائی، خوراکی، مواد لبنی به کار برد.

مقوا اصطلاحی رایج برای ورقه های ضخیم کاغذی است که اغلب از مواد فیبری والیاف چوبی ساخته می شوند. مرز میان کاغذ ومقوا به طور دقیق مشخص نیست وبیشتر از آنکه به وزن آن ارتباط داشته باشد به ضخامت، استحکام وکاربرد آن وابسته است.

برای کسب اطلاعات تخصصی در رابطه با انواع جعبه ها بر روی لینک چاپ جعبه کلیک فرمایید.

مزایای استفاده از کاغذ ومقوا در صنایع بسته بندی:

· کاغذ از انعطاف وشکل پذیری خوبی برخوردار است.

· کاغذ ومقوا منبعی بازیافت پذیر هستند

· کاغذ ومقوا در محیط تجزیه شده وآسیب کمتری به محیط وارد می کنند.

· بسته بندی های مقوائی از لحاظ اقتصادی به صرفه هستند.

· این بسته بندی ها از لحاظ انبارداری شرایط مناسبی دارند.

· بسته بندی مقوائی از لوازم آسیب پذیر وشکستنی به خوبی مراقبت می کنند.

· استفاده از روش های چاپی وگرافیکی بر روی بسته بندی مقوایی آسانتر است.

· بسته بندی مقوائی را به راحتی می توان باز وبسته نمود.

· بسته بندی مقوائی می تواند برای نگهداری انواع مواد به کار رود.

معایب استفاده از کاغذ ومقوا

· کاغذ در مقابل رطوبت از مقاومت خوبی برخوردار نیست.

· نفوذ گاز از کاغذ امکان پذیر است.

· کاغذ از قابلیت دوخت خوبی برخوردار نیست.

 

چاپ جعبه های دستمال کاغذی تبلیغاتی